Шукати в цьому блозі

четвер, 4 квітня 2013 р.

Мої улюблені вірші


 

                                        Година поезії для учнів !-2 класів

   4 квітня 2013 року   в рамках  Всеукраїнського тижня дитячого читання в Копичинецькій міській бібліотеці для дітей пройшла година поезії  під назвою:  «Мої улюблені вірші». Учасниками свята стали учні 2-А класу ЗОШ №2 м.Копичинці (класний керівник  Ставрук  Г.В.).  


      У вступному слові зав. бібліотекою Турок Г.М. розповіла дітям про історію виникнення дитячого свята. Звернула увагу на те, що вперше свято дитячої книги відбулося з ініціативи російського письменника Льва Кассіля  26 березня 1943 року в Москві, в Колонному залі Будинку Союзів. Активну участь в ньому взяли письменники: Самуїл Маршак,  Сергій Михалков, Агнія Барто, Михайло Пришвін.

 
     Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене  з ініціативи та за ухвалою Міжнародної  ради  дитячої книги.  Відзначається воно щороку (починаючи з 1967 року)  2 квітня - в день народження великого казкаря Ганса Хрістіана Андерсена.
       А  Всеукраїнський тиждень дитячого читання відзначається з 1993року, щорічно на березневих канікулах. В цей час діти вільні від шкільних навчань і можуть  приділити більше часу улюбленому заняттю - спілкуванню з книгою. Бібліотеки гостинно відчиняють двері книголюбам. Організовують книжкові виставки, зустрічі з письменниками та інші цікаві заходи.
 
 
       Зважаючи на екстремальні погодні умови, які перешкоджали дітям  відвідувати бібліотеку  на канікулах, наша бібліотека продовжила святкування ще на тиждень. 


 
        І ось сьогодні діти з задоволенням відвідали бібліотеку. З великим захопленням розповідали про своїх улюблених поетів, декламували  їх вірші. Пригадали і про письменницю з Тернополя  Лесю Вознюк, зустріч з якою мали минулого року.З великим задоволенням розповідали її вірші.
 
 
 
 
        Галина Миколаївна провела для них огляд літератури, розташованої для ознайомлення в читальному залі бібліотеки. Викладка книг під заголовком:    «Перлини літератури» зацікавила маленьких читачиків.           

     Додому всі поверталися з цікавою книгою та великим бажанням прийти до бібліотеки знову.

Немає коментарів:

Дописати коментар