Шукати в цьому блозі

вівторок, 10 вересня 2013 р.

Сучасна бібліотека, якою ми її бачимо

Громадські слухання


Читичі Копичинецької міської бібліотеки для дітей перейнялися громадськими слуханнями і вже 6 вересня 2013 року зібрались для того, щоб висловити свої думки про цей заклад.
Ось що вони думають:
 
Прокіпчак Юліана 7А №2
Привіт! Мене звати Юліана. Я навчаюся в 7 класі. Свій вільний час я проводжу в міській бібліотеці для дітей. Вона допомогає мені як у навчанні, так і в особистому розвитку. В цих чудових залах я постійно зустрічаю привітних бібліотекарів, на їх обличчях завжди усмішка, від якої відходять чарівні промені доброти та лагідності.
Вони завжди допоможуть підібрати книжку, яка мені потрібна. А також знаходжу інформацію в Іннтернет-центрі бібліотеки.
В майбутньому я б хотіла бачити побільше нових книг, виданих українською мовою.
Я буду й надалі відвідувати дитячу бібліотеку.


                                             Велиток Андрій6 №2
Мене звати Андрій. Я дуже люблю відвідувати міську дитячу бібліотеку. Тут я завжди можу знайти цікаву книгу на улюблену мені тематику. Я також користуюся в читальному залі енциклопедіями, з яких можна почерпнути знання з тої чи іншої галузі науки.
В бібліотеці також можна скористатись Інтернетом і пограти в комп’ютерні ігри.
Наша бібліотека найкраща, вона мені дуже подобається. Я дуже люблю сюди приходити.
В майбутньому я хотів би бачити тут більше нових книжок.


Шепета Анастасія 7А №2
Мене звати Настя. Я вчусяв 7 класі. Я дуже люблю приходити в нашу дитячу бібліотеку. Для мене це місце, в якому можна розслабитись і увійти в світ книг. Мені подобаються книги про природу, тому прихід в бібліотеку надихає мене на написання віршів.
В майбутньому я б хотіла бачити в бібліотеці ще більше нових книг.                                             
      Бульчак Павлина 9 №1
Мене звати Пвліна. Я навчаюсь в 9 класі. Для мене міська бібліотека для дітей означає доступ до будь якої інформації, яка мені потрібна в школі і в житті. Цю інформацію я знаходжу  на абонементі, в читальному залі, а також в Інтернет-центрі бібліотеки. Я дуже люблю читати пригодницькі книги.
В майбутньому я хотіла б бачити в бібліотеці побільше творів сучасних українських письменників.

Бульчак Дмитро 6 №1
Мене звати Дмитро. Я не уявляю своє життя без бібліотеки. Мені подобається сюди приходити. Я дуже люблю історичні і пригодницькі книги. А також знаходжу багато цікавого в Інтернеті і люблю дивитися там мультфільми.
Я дуже люблю нашу бібліотеку.
В майбутньому я хотів би бачити в бібліотеці побільше нових історичних книжок.
Бульчак Марія 5 №1
Привіт. Мене звати Марійка. Я дуже люблю нашу бібліотеку. Я завжди вибираю собі книги з виставок нових надходжень. По комп’ютеру в дитячій бібліотеці я завжди дивлюсь мультфільми.
Наша дитяча бібліотека – найкраща. Я дуже люблю сюди приходити.

Бульчак Ірина Степанівна
Я мати п’ятьох читачів міської бібліотеки для дітей. На мою думку книги займають велику роль у вихованні дитини.Багато навчить мама, багато навчить вчитель в школі, але ще одним вчителем завжди є книга.Я задоволена, що мої діти люблять читати. А такождуже добре, що в бібліотеці є комп’ютери і безкоштовний доступ до мережі Інтернет, який допомагає нашим дітям у підготовці різних проектів у школі.
Я читала в бібліотеці школяркою. Я користуюся бібліотекою і зараз, то ж мої діти мають непоганий приклад.


Немає коментарів:

Дописати коментар