Шукати в цьому блозі

четвер, 28 березня 2013 р.

"Шевченкове перо"

 
Середа, 13 березня 2013 р.Інформація з блогу Гусятинської ЦБС.

        Під такою красномовною назвою 10 березня 2013 року пройшли Шевченківські читання в Копичинецькій міській бібліотеці для дітей.

        Літературний календар на книжковій виставці сповістив про відзначення шевченківських дат в березні. На столі, на вишиваних рушниках - святкова викладка літератури. Поряд з книгами великого письменника розмістився живописний образ Кобзаря - картина копичинецького художника-аматора Юліана Козла.
       В читальному залі зібралися шанувальники Шевченкової творчості.
У вступному слові бібліотекар старшого абонементу Білинська Н.Я., навела кілька подій з біографії письменника, цитатою з його творів відкрила першу сторінку читання. Учасники дійства - діти різних вікових категорій. Святково зібрані в українських вишиванках вони натхненно і емоційно декламували улюблені вірші Кобзаря , виконували пісні на його твори . Наступною сторінкою свята була вікторина :"Мандрівка шевченківськими творами",де читачі продемонстрували свої знання і не лише програмних творів.
    Змагання оцінювало журі - Болгова О.Ю.(вчителька літератури) і Турок Г.М. (завідувачка вказаної бібліотеки). Підсумовуючи свято Турок Г.М. подякувала всім присутнім за ачасть, наголосила на тому, що всі учасники прекрасно справилися з завданням та найкраще продекламував вірш Шевченка " Мені однаково,чи буду..." учень 7 класу Лящук Денис. Бульчак Дмитро і Марійка заворожили всіх присутніх чудовим виконанням пісні " Думи мої, думи мої". М'які тембри голосів , рівне інтонування , виразна дикція, емоційне співпереживання показали слухачам всю красу авторського слова. Галина Миколаївна відзначила й те, що великою приємністю свята стала сімейна участь в ньому. Діти з сімей Бульчак і Калимін з задоволенням декламували улюблені рядки. Вчителька Оксана Юліанівна відзначила прекрасне розповідання улюблених віршів ученицею 4 класу Калимін Ольгою.
      Білинська Н.Я.вручила учасникам призи (українські книжечки). Глядачі щедро нагородили їх гучними аплодисментами адже вболівальниками були друзі, хороші знайомі і родичі учасників. Для домашнього читання всі бажаючі вибрали книги ,що й стало безмовним підтвердженням слів відомого українського письменника Олеся Гончара: "Слово вічне, слово, невмируще своєю правдою, невідцвітне художньою красою,- це і є "Кобзар".


Немає коментарів:

Дописати коментар